Sari la conținut

Curs pentru limba engleza. Upstream Elementary A2. DVD

Curs pentru limba engleza. Upstream Elementary A2. DVD
PRP: 43,00 lei
?
Preț: 35,67 lei
Diferență: 7,33 lei
Disponibilitate: In stoc furnizor
Timp confirmare stoc: 1 - 2 zile lucratoare
Anul publicării: 2011
Categoria: Limbi straine
Distribuie pe:

DESCRIERE

Componenta DVD pentru cursul de limba engleza Upstream Elementary. Prezinta dialoguri in situatii reale de viata ale caror protagonisti sunt, bineinteles, copiii pentru invatarea limbii engleze intr-o maniera placuta. Stimuleaza discutiile pe marginea unor teme, cum ar fi: meserii, calatorii, dezastre, cumparaturi, sport, animale, vremea, spatiul, inventatori etc. Poate fi folosit atat pentru predarea in clasa, cat si pentru studiul individual.

Autor: Virginia Evans si Jenny Dooley

OPINIA CITITORILOR

Nu există opinii exprimate. Fii primul care comentează. scrie un review

Centrul de preferințe pentru confidențialitate

Confidențialitatea dvs.

Procesăm datele dvs. cu scopul de a vă oferi posibilitatea să comandați produsele noastre online, precum și pentru a vă oferi conținut care să fie adaptat la interesele și nevoile dvs. Analizăm aceste date pentru a obține informații cu privire la comportamentul și interesele vizitatorilor noștri. Împărtășim aceste informații partenerilor noștri pe baza consimțământului și/sau a interesului legitim. Mai jos vă puteți exercita, la nivel de partener, dreptul de a consimți sau de vă opune unui interes legimit pe baza unui scop specific.

Module cookie strict necesare

Aceste fișiere sunt strict necesare pentru buna funcționare a magazinului online (pentru plasarea comenzilor online, autenficare în cont, salvarea/procesarea opțiunilor dvs cu privire la modulele de tip cookie, etc.). Acestea nu necesită acordul dvs. pentru plasare/accesare și nu pot fi dezactivate (decât dacă nu țineți meapărat să intrați în setările browser-ului dvs și să le dezactivați de acolo, având ca rezultat negativ întreruperea funcționării normale a site-ului).

Meniu de accesibilitate